Apie mane

       „Kodėl Sigytas? Esu kilęs iš Dzūkijos, nuo Birštono, todėl mano krašte tarmiškai mane vadindavo „Sigytu“, tai taip ir prigijo“, - šypsosi Darbo Partijos kandidatas į LR Seimą vienmandatėje Aleksoto-Vilijampolės rinkiminėje apygardoje Sigytas Klimas.

     Kalbant apie Darbo partiją - tai yra visiems atvira politinė organizacija, kurios pagrindinis tikslas – sukurti stiprią, demokratiniais principais valdomą teisinę valstybę, pasiekusią aukštą ekonominės, socialinės, sveikatos ir kultūrinės raidos lygį. Partija veikia, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir bendradarbiaudama su kitomis partijomis, siekia politinės santarvės ir pasisako už plačią demokratinių jėgų konsolidaciją. Partija vienija dorus, darbščius, aktyvius žmones, neabejingus savo ir Lietuvos valstybės ateičiai, nebijančius prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir darbus.

     Šiuo metu esu UAB „SDG“ Socialinių reikalų direktorius, buvau maloniai nustebęs, kai 2007 m. buvau  apdovanotas UAB “SDG” garbės nario ženklu, o 2009 m. buvau apdovanotas už ypatingus nuopelnus  UAB „SDG“.

      1969 m.-1973 m. mokiausi Kauno Mičiurino tarybinio ūkio technikume, įgijau Želdinių techniko specialybę, gavau paskyrimą dirbti Kauno miesto apželdinimo treste, vadovavau agrotechniniams darbams, augalų priežiūrai bei apsaugai. 1981 m.-1982 m. mokiausi Kauno 4-ojoje profesinėje technikos mokykloje, kur įgijau šaltkalvio-remontininko specialybę, po to dirbau Kauno teritorinėje vandentiekio ir kanalizacijos valdyboje matavimo prietaisų šaltkalviu.

      1983 m. – 1985 m. įsidarbinau Kauno dekoratyvinių augalų tarybiniame ūkyje skyriaus valdytoju. 1985 m. -1987 m. dirbau Vytėnų eksperimentiniame bandymų ūkyje brigadininku. 1987 m. – 1992 m. dirbau Veterinarijos akademijos mokomajame bandymų ūkyje brigadininku gėlininku, agronomu įmonėje „Ergo“. 1993 m.–1999 m. dirbau IĮ „Sinistra“, kur vadovavau įmonės veiklai, veiklos organizavimui, pardavimų planavimui, organizavimui, kontrolei. 1999-2003 m. buvau UAB „Minaita“ direktoriaus pavaduotoju. 

       2003 m.- 2008 m. studijavau Lietuvos žemės ūkio universitete ir įgijau Agronomijos bakalauro kvalifikacijos laipsnį. Pritariu Mokymosi visą gyvenimą programai, todėl ir toliau mokausi, tobulėju. 2004 m. mokiausi Kauno verslo kolegijoje ir įgijau Verslo organizatoriaus specialybę. Tai dar labiau padėjo man suprasti, kad mano darbas – vadovauti.

       Užauginome dukrą Inesą, kuri jau sukūrė savo šeimą. Turiu anūkus Urtę, Nojų, Gabiją.